Säkerhetspaketet - Innehåll

Ett modernt smart inbrottslarmssystem

Centralenhet
Siren eller rökdetektor
Magnetkontakt
Rörelsedetektor med kamera
Externknappsats med funktion Överfallslarm

Applikation i mobilen

Få kontroll på säkerheten i butiken
Bildervid larm
Kontroll på väktarutryckingar
Upp till 7st användare/system

Hot och våldsutbildning online

2st licenser for att gä vår hot & vålds utbildning på Sensecs
Utbildningsplattform

Läs mer här säkerhetspaketet

PRISER FÖR PAKETET

36 månader
995kr/mån

60 månader
695kr/mån

Installationskostnad
1000kr engångskostnad

Tillval

Om man butiken vill ha något extra utöver grundpaketet så kan man självklart välja till det.

Att välja till att larm från butiken även ska gå till en extern larmcentral kostar 200kr/mån. För komplett prislista på tillval klicka på läs mer tillval.

Läs mer tillval

Övriga produkter och Tjänster

Vi förstår att vi inte kan täcka alla butikernas behov med detta paket men via Sensec så kan butikerna få offerter på rullgaller/jalusier eller kameraövervakning.

Om butiken vill ha en offert på Rullgaller fyll i mallen som du hittar här nedan med den efterfrågade informationen. Är butiken intresserad av kameraövervakning så scrolla ned till online kalendern och boka in ett möte mellan sensec och butiken, märk mötet med ”CCTV” och beskriv kort vad butiken vill ha.

Mall för rullgaller

Dokument/avtal

Avtal

Vill butiken signa på plats så kan du här enkelt skriva ut ett färdigt avtal för säkerhetspaketet det är bara att fylla i butikernas uppgifter och signera. Scanna in och skicka till ”info@izafe.se”.
Märk mailet med ”säkerhetspaket butik”.

Mall för rullgaller
Tävlingen för menigos säljare

Onlinekalender

Här i kalendern kan ni boka in möten för butikerna med oss på sensec. Märk mötet med ”leads” om det är en butik som är sugen på att köpa säkerhetspaketet. Märk mötet ”CCTV” om det är en butik som är intresserad av en kameraoffert. Var noga med att skriva in vem du är som bokat mötet då vi för statistik vem som bokar mest!

Kontaktaoss

Rebecca Odberger

Ekonomi

rebecca.odberger@izafe.se

mail

Mikael Rahmqvist

KAM

mikael.rahmqvist@izafe.se

mail

Mikael Ögren

Kundtjänst

mikael.ogren@izafe.se

linkedinmail

Johan Braun

Kundtjänst

johan.braun@izafe.se

linkedinmail

Rickard Eriksson

KAM

rickard.eriksson@izafe.se

linkedinmail

Patrik Persson

KAM

patrik.persson@izafe.se

linkedinmail

Tobias Johansson

Försäljningschef

tobias.johansson@izafe.se

linkedinmail

Hanna Landis

Eftermarknadschef

hanna.landis@izafe.se

linkedinmail

Anders Segerström

VD

anders.segerstrom@izafe.se

linkedinmail

Martin Strand

Produktchef

martin.strand@izafe.se

linkedinmail

Fredrik Dahlström

KAM

fredrik.dahlstrom@izafe.se

linkedinmail

Andreas Larking

Sales Manager

andreas.larking@svenskaalarm.se

linkedinmail